Obiekty noclegowe w Karpaczu, które oferują swym gościom 15-procentową zniżkę na karnety narciarskie w Karpacz Ski Arena

PAŁAC MARGOT

Hotel jest położony na terenie pięknego parku, w cichej dzielnicy Karpacza, 800 metrów od centrum miasta. – Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odrestaurowany budynek fascynował niepowtarzalną atmosferą oraz urzekał pięknem architektury – tłumaczą jego gospodarze.  To szczególne miejsce zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Piękne widoki, bliskość przyrody oraz atrakcji turystycznych znajdujących się w Karpaczu i okolicy są gwarancją udanego pobytu.

Historia pałacu rozpoczęła się w 1888 roku, kiedy to powstał dom Charlottenheim ufundowany przez pruską księżniczkę Charlottę Hohenzollern. W budynku stał się schronieniem dla kobiet z małymi dziećmi. Najczęściej trafiały tu żony i dzieci oficerów cesarza Niemiec. Po drugiej wojnie światowej w budynku mieścił się Dom Matki i Dziecka prowadzony przez siostry zakonne, a następnie dom wczasowy Funduszu Wczasów Pracowniczych. W 2009 roku po gruntownej renowacji powstał Pałac Margot. W 2016 roku zakończyła się rozbudowa tego obiektu.

 

APARTAMENTY WONDER HOME

Dobrze, że jesteś, bo właśnie tu zaczyna się Twój wymarzony wypoczynek. Budzimy inspiracje w naszych Gościach od 2013 roku. Świadczenie usług noclegowych stało się naszą pasją i jednocześnie wyzwaniem. Doskonale wiemy jak bardzo unikatowi są nasi Goście, dlatego starannie wyselekcjonowaliśmy blisko 350 lokali od Bałtyku aż po Karkonosze, a nasza różnorodna oferta zadowoli najbardziej wymagających. Wybierz apartament na miarę Ciebie.