Sylwester w Karpaczu – narty

Sylwester w Karpaczu na nartach. Obecnie w rejonie Kopy dostępna jest 900-metrowa nartostrada “Liczykrupa”. Jeszcze kilka dni temu z powodu niewystarczającej ilości śniegu, występowały miejscami 5-6 metrowe przewężenia, ale obecnie nie powinno być już tego problemu.

Warunki narciarskie w Karkonoszach poprawiają się z godziny na godzinę. Spadło trochę naturalnego śniegu i znacznie obniżyły się temperatury. To pozwala nam uruchomić w naszej stacji system sztucznego dośnieżania. Naśnieżamy właśnie nartostradę “Liczykrupa”, więc warunki do jazdy w najbliższych dniach będą dobre, a może bardzo dobre.

Sylwester w Karpaczu

Stacja Karpacz Ski Arena pracuje w Sylwestra od godziny 9 do 16. Podobnie będzie w pierwszy dzień nowego roku. Funkcjonuje kolej linowa “Zbyszek” na Kopę, z której mogą korzystać turyści udający się na Śnieżkę. Jeździ także  narciarska kolej “Liczykrupa”.

Do 1 stycznia 2020 r. (włącznie) karnety narciarskie w naszej stacji kosztują 50 zł. Można z nich korzystać wyłącznie na kolei “Liczykrupa”.

Pamiętajcie, że praca naszych kolei jest uzależniona od pogody, a szczególnie od siły wiatru. Sprawdzajcie więc aktualne warunki na stronie głównej – TUTAJ.